Home ACTUALITATERegional Acțiunea de căutare a minorului dat dispărut în această după-amiază s-a încheiat

Acțiunea de căutare a minorului dat dispărut în această după-amiază s-a încheiat

by A.S.
0 comment

Actualizare

În jurul orei 23.00, autoritățile au anunț că acțiunea de căutare a fost oprită. Copilul a fost găsit!. Nu au fost oferite momentan alte detalii.

Știrea inițială

Polițiștii desfășoară activități de căutare pentru găsirea minorului Onoiu Petrică.

Copilul, în vârstă de 10 ani, a plecat în această după-amiază, în jurul orei 13.00, voluntar, de la familia la care se afla în plasament, pe raza comunei Baia.

Minorul este originar din comuna Mănăstirea Humorului.

La momentul dispariției purta în picioare cizme de gumă de culoare albastru, pantaloni de trening culoare verde și era îmbrăcat cu un hanorac albastru.

Rugăm pe toți cei care dețin date utile pentru localizarea și găsirea minorului să contacteze cea mai apropiată unitate de poliție sau să apeleze SNUAU 112.

You may also like

Fălticeni Online

Știri locale, regionale și naționale. Evenimente culturale și sportive. Foto și video reportaje.

Proiect editorial personal şi independent.

Rulează videoul

Ultimele postări

@2022 – All Right Reserved. Fălticeni Online

%d blogeri au apreciat:
98450705